11 proizvoda u kategoriji
Vruća gusta mliječna čokolada Antico Eremo 10 x 30g
Vruća gusta mliječna čokolada Antico Eremo 10 x 30g

Vruća gusta mliječna čokolada Antico Eremo 10 x 30g

ANTICO EREMO

9,48 €
ČOKOLADA PORCIJSKA TAMNA ANTICO EREMO - 36x30 g
ČOKOLADA PORCIJSKA TAMNA ANTICO EREMO - 36x30 g

ČOKOLADA PORCIJSKA TAMNA ANTICO EREMO - 36x30 g

ANTICO EREMO

30,71 €
GUSTA VRUĆA ČOKOLADA WONN & VOLL CLASSIC ANTICO EREMO
GUSTA VRUĆA ČOKOLADA WONN & VOLL CLASSIC ANTICO EREMO

GUSTA VRUĆA ČOKOLADA WONN & VOLL CLASSIC ANTICO EREMO

ANTICO EREMO

11,76 €
VRUĆA GUSTA ČOKOLADA "CHOCOLAT" ANTICO EREMO
VRUĆA GUSTA ČOKOLADA "CHOCOLAT" ANTICO EREMO

VRUĆA GUSTA ČOKOLADA "CHOCOLAT" ANTICO EREMO

ANTICO EREMO

13,69 €
GUSTA VRUĆA BIJELA ČOKOLADA WONN & VOLL ANTICO EREMO
GUSTA VRUĆA BIJELA ČOKOLADA WONN & VOLL ANTICO EREMO

GUSTA VRUĆA BIJELA ČOKOLADA WONN & VOLL ANTICO EREMO

ANTICO EREMO

15,64 €
Vruća gusta bijela čokolada Antico Eremo 36 x 30 g
Vruća gusta bijela čokolada Antico Eremo 36 x 30 g

Vruća gusta bijela čokolada Antico Eremo 36 x 30 g

ANTICO EREMO

30,71 €
Vruća tamna čokolada u porcijama ANTICO EREMO - 10 vrećica po 30 g
Vruća tamna čokolada u porcijama ANTICO EREMO - 10 vrećica po 30 g

Vruća tamna čokolada u porcijama ANTICO EREMO - 10 vrećica po 30 g

ANTICO EREMO

9,48 €
CREMA SOFT FIORDILATTE SLADOLED ANTICO EREMO
CREMA SOFT FIORDILATTE SLADOLED ANTICO EREMO

CREMA SOFT FIORDILATTE SLADOLED ANTICO EREMO

ANTICO EREMO

CREMA SOFT VANILIJA SLADOLED ANTICO EREMO
CREMA SOFT VANILIJA SLADOLED ANTICO EREMO

CREMA SOFT VANILIJA SLADOLED ANTICO EREMO

ANTICO EREMO

CREMA SOFT ČOKOLADA SLADOLED ANTICO EREMO
CREMA SOFT ČOKOLADA SLADOLED ANTICO EREMO

CREMA SOFT ČOKOLADA SLADOLED ANTICO EREMO

ANTICO EREMO

10,39 €
Obavijesti me
CREMA SOFT JOGURT SLADOLED ANTICO EREMO
CREMA SOFT JOGURT SLADOLED ANTICO EREMO

CREMA SOFT JOGURT SLADOLED ANTICO EREMO

ANTICO EREMO

Od 1978. godine proizvode mješavine za napitke, deserte, kreme, tople čokolade i čajeve, dostupne u različitim oblicima.

Biraju samo najbolje sirovine i kupcima osiguravaju autentične i ukusne proizvode, kako u tradicionalnim verzijama tako i u inovativnim formulama koje je osmislio njihov odjel za istraživanje i razvoj.

Prate zahtjeve tržišta, jer tvrtka redovito usavršava znanje i iskustvo u području razvoja i proizvodnje napitaka te razvija širok asortiman proizvoda u prahu i tekućini. To uključuje tople čokolade, čajeve i biljne čajeve, kavu s ginsengom, hladne kreme, mješavine za torte, smoothieje, mliječne napitke, sorbete i sirupe.

Natrag na vrh
Sažetak košarice
Učitavanje